HAKKIMIZDA

2010'dan beri hızlı iletişime verdiğimiz önemden dolayı toplu sms sektöründe hizmet veriyoruz.

Sektör tecrübemiz ve gelişen teknolojiyi birleştirerek, en kaliteli hizmeti en uygun koşullarla alıcısıyla buluşturuyor, zamanını tasarruflu kullanmak ve aynı zamanda da ekonomik bir çözüm bulmak isteyen tüm müşterilerimiz için SMS paketlerimizle çözümler sunuyoruz.

Toplu SMS paketlerinin, özellikle de iş hayatında ekonomik olması sebebiyle hassasiyeti oldukça önemlidir. Bu hassasiyete değer katıp, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışıyor ve %100 müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile işimizi yürütüyoruz.

Bu gün, işimize verdiğimiz önem ve kalite anlayışımız ile kısa sürede başarı yakalamış ve Türkiye’de bu sektörün bilinen firmalarından biri olmuş durumdayız.

Kalite ve başarımızın devamı için aynı ilkelerle çalışmaya devam ediyor, müşterilerimize verdiğimiz güven ve onlardan aldığımız memnuniyetle yolumuza devam ediyoruz.

NEDEN SMS PAKETİM KULLANMALISINIZ?

İşinizi geliştirmek ve gelirinizi arttırma konusunda personellerinizin, çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız yardımcı araçlar önemlidir. Değişen rekabetçi ortama uyum sağlamak için değil, aynı zamanda bu değişime yön vermek için de personellerinizin, çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların nitelikleri kritik bir öneme sahiptir.

Responsive Uyumlu

Sms Paketim ile siz neredeyseniz işiniz de orada. SMS Paketim Üye ve Müşteri Paneli tüm akıllı telefonlardan, tablet ve tüm mobil cihazlardan kolaylıkla yönetilebilmektedir.

Güçlü Api Desteği

E-ticaret sitenize, web sitenize ve uygulamalarınıza tamamen entegre olabilen API'miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan veya özel yazılımınız üzerinden SMS gönderebilirsiniz.

7/24 Destek

Üye ve Müşteri panelimiz üzerinden ihtiyaç duyduğunuz anda destek talebi oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz 7 / 24 destek taleplerinizi değerlendirip hızlı bir şekilde geri dönüş sağlarlar.

Ekibimiz

Profesyonel İletişim Kadromuz

Ulaş ÇAĞLIYANGİL
Barış Erhan
Savaş ERCAN
Tuğçe ZOR

Vizyonumuz

Sektörümüzde yakaladığımız başarıyı koruyarak, arttırarak ve çağın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak ilerlemek ve alanımızda lider firma olmak.

Misyonumuz

İletişimin hızlı ve kolay olmasını sağlayarak iş hayatında verimliliği, kaliteyi arttırmak ve kurumsal bir vizyon kazanmak isteyen firmalar için kaliteli ve en uygun SMS Paketlerini sunmak için çalışıyoruz.